Schaars Goed

Dé theatrale winkel vol curieuze zeldzaamheden
Schaars Goed

Schaars Goed

Schaars Goed

Duisternis, schoon water en de pokken zijn allemaal schaars goed geworden dankzij wetenschappelijke vondsten. Wat koop jij in deze winkel vol curieuze zeldzaamheden? Kom herinneringen ophalen en je wensen bespreken. Let op, hier is op ook echt op.

In Schaars Goed wordt door de winkelier het gesprek aangegaan met de bezoeker. Daarbij wordt ingegaan op wetenschappelijke vondsten en menselijke keuzes waardoor verschijnselen zeldzaam zijn geworden. Met voorbeelden worden bezoekers aangezet om na te denken over wat ze tegenwoordig missen. Maar ook dilemma’s worden gegeven, zoals de ontwikkelingen rondom AI. Hierdoor kan je bijvoorbeeld wiskundige problemen oplossen, maar is er ook een groot verlies aan schoon water.

In de doorlopende versie wordt de bezoeker gevraagd iets in het gastenboek achter te laten. In de voorstelling maakt de winkelier gebruik van input vanuit het publiek om de verhalen over diens winkelwaar te vertellen.

Doelgroep.
Alle leeftijden.
Duur.
Voorstellingen van maximaal 20 minuten óf doorlopend.

Voorstellingéén per dagtwee per dagdrie per dag
Prijs350550750
Doorlopend550 per dagdeel
Prijzen zijn exclusief BTW en reiskosten à €0,40 p.km vanaf Harderwijk. Prijzen gelden voor voorstellingen binnen 2 uur na de vorige voorstelling en op dezelfde locatie.

Wetenschapstheater.

Dankzij wetenschappelijke vondsten zijn deze zeldzaamheden in de winkel beland. Daarnaast worden dit schaarse goed onderzocht en komt hier meer kennis over dankzij de wetenschap. In de winkel wordt hier aandacht aan gegeven. 

Voorwaarden/techniek.
Podiumgrootte afhankelijk van aantal bezoekers, minimaal 4 x 2 meter (B x D). Flexibel in te zetten in alle soorten ruimtes.

Microfoon met geluidsset: Deze zijn nodig bij een voorstelling met meer dan 60 bezoekers en/of het een rumoerige ruimte is. Kosten: €120,-

Opbouwtijd: 60 minuten

Maximum aantal bezoekers.
Voorstelling zonder microfoon: 60
Voorstelling met microfoon: 150
Voorstelling met meer dan 150 bezoekers: neem contact met ons op voor de mogelijkheden.

Schaars Goed

Gespeeld door.
Sjors Noordsij,
Ruud Moesbergen of
Tim van ’t Hul

Poster.
Fotograaf: Lucas Keijning

Speellijst


Huidige theatervoorstellingen